05413320344


PLAKETLER İÇİN KULLANABİLECEĞİNİZ ÖRNEK PLAKET YAZILARI 
EMEKLİLİK İÇİN

-Birlikte çalıştığımız dönemde, çalışanların sorunlarına göstermiş olduğunuz olumlu yaklaşım ve katkılarınıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz.
-Birlikte çalıştığımız süre içerisindeki mesai arkadaşlığınıza, dostluğunuza ve özverili çalışmalarınıza teşekkür eder, emeklilik yaşamınızda aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluklar dileriz.
-Şubemizde yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki
yaşamında başarılar dileriz.
- Başarılı çalışma hayatınızı noktalarken, hizmetlerinize teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantınızda sağlık ve esenlikler diliyoruz.
-Kuruluşumuzda geçen hizmetlerinize teşekkür edr, bundan sonraki yaşantınızda sağlık,başarı ve mutluluklar dileriz.
-Bölgemizde geçen hizmetlerinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz.
-Kocaeli Gar Müdürlüğünde başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi kutlar, emeklilik yaşantınızda sağlık ve esenlikler dileriz.
- Bugüne kadar yapmış olduğunuz değerli hizmetlerinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşamınızda sağlık ve mutluluklar dileriz.
- Göreviniz süresince Emniyet Teşkilatına vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Emeklilik hayatınızda ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar dilerim.
- 25 yıllık hizmet süresi boyunca uyumlu ve özverili çalışmaları ile örnek olan (Sayın Bahadır OSMAN'a) emeklilik hayatında mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.


TAYİN PLAKETİ
-Müdürlüğümüz kadrosunda çalıştığınız süre içerisinde gayretli ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, yeni görevinizde sağlık, esenlik ve mutluluklar dileriz.
-Enstitümüze yapmış olduğunuz değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, yeni görevinizin hayırlı olmasını dileriz.
-Adliyemize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görevinizde başarılar dileriz…
- Beraber çalıştığımız süre içerisindeki özverili çalışmalarınız ve vermiş olduğunuz emeklerinizin anısına...
- Kurumumuza vermiş olduğunuz hizmet ve çalışmalarınızın anısına...


TEŞEKKÜR PLAKETİ
-Görevli bulunduğunuz süre içerisinde İlçe Emniyet Müdürlüğümüze vermiş olduğunuz değerli hizmetlerinize teşekkür ederiz.
-Müdürlüğümüz kadrosunda çalıştığınız süre içerisinde, gayretli ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, sağlık, esenlik ve mutluluklar dilerim.
-Darende İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapmış olduğunuz katkılarınızdan dolayı şükranlarımızı sunarız.
-Kurumumuzca düzenlenen 2016 yılı, Çameli Kaymakamlık Bahar Kupası Voleybol Turnuvasında gösterdiğinizmedeni, münevver, erdemli tavır ve davranışlarınızdan dolayı, teşekkür ederiz.
-İzmit Körfezi için Vizyon Önerileri" konulu söyleşiye katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.
-Derneğimize ve Entomoloji bilimine yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederiz.
-Adliyemizde görev yaptığınız süre içerisinde yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz. Sizi daima takdir ve şükranla hatırlayacağız.
-35. nci Geleneksel Kiraz Festivali ve Güreşlerimize Katılım, Tefrişleriniz ve İlçemize yapmış olduğunuz yardımlardan dolayı şükran anısıdır.


ÖGRENCİ - ÖĞRETMEN - OKUL PLAKETLERİ
-Okulumuzda eğitim, öğretim ve rehberlik çalışmalarında gösterdiğiniz üstün gayret, özveri ve fedakarlıktan dolayı teşekkür eder; hayatınızda başarılar ve muvaffakiyetler dilerim.
-Okulumuzda görev yaptığınız süre içerisinde göstermiş olduğunuz performans, emek ve özverili çalışmalarınızın anısa
-Okulumuza vermiş olduğunuz destek ve katkılardan ötürü şahsım ve ............ okulu olarak sükran ve saygılarımızı sunarız.
-Okul aile birliğinde okulumuz ve öğrencilerimiz için göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınız, verdiğiniz emekleriniz için teşekkür eder, Saygılarımızı sunarız.
-2014 - 2015 eğitim öğretim yılında mühendislik fakültesi ve bölüm birinciliğinizi kutlar, Meslek Yaşantınız boyunca başarılarınızın devamını dileriz.
-özel altınoluk çağdaş eğitim vakfı ilköğretim okulu 2016 – 2017 eğitim – öğretim yılı Sınıflar arası Satranç yarışması 1. Si kutup aytekin
-2016 - 2017 ata bowlıng turnuvası 5 – 6 sınıflar erkekler birincisi
-2013 bahar şenliği liselerarası satranç turnuvası birincisi

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.